top of page
Szukaj
  • Klub Absolwentów Logistyki i Transportu KALIT

Sachs Trans International

Zaktualizowano: 23 sie 2021

SACHS TRANS jest rodzinnym przedsiębiorstwem transportowym o zasięgu międzynarodowym. Założone blisko 35 lat temu przez Marka Sachs po dziś dzień z pasją i szeroką wiedzą o transporcie drogowym realizuje zlecenia swoich klientów, stawiając na szybkie, sprawne i solidne działanie. Docierają w każdy zakątek Europy, dysponując flotą 415 ciągników (30 % to LNG), 750 zestawami oraz 20 rodzajami naczep.


Co istotne SACHS TRANS funkcjonuje w sposób odpowiedzialny wobec środowiska naturalnego – 100% floty posiada normę emisji spalin w klasie EURO6. Terminowość dostaw i sprawna komunikacja to podstawa działalności SACHS TRANS.


Firma oferuje kilkadziesiąt konfiguracji transportu i elastyczność oraz zapewnia dedykowanego opiekuna, który udziela klientom wszelkich informacji odnośnie przewozu towaru, a także czuwa nad prawidłową realizacją zlecenia. Wszystkie pojazdy wyposażone są w system GPS, co umożliwia śledzenie przesyłki online oraz zapewnia komfort oczekiwania na jej dostarczenie.

Jedną ze specjalności SACHS TRANS są kompleksowe usługi związane z transportem ponadgabarytowym, wymagające szczególnego przygotowania oraz profesjonalnej obsługi logistycznej.


Znajdziecie nas na:

Strona internetowa

Linkedin

Facebook


23 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page